قیمت آسانسور

قیمت آسانسور در مجموعه ی آسانسور الوند با توجه به جمع آوری و محاسبه ی کلیه ی قطعات یک آسانسور با ظرفیت و تعداد طبقات مختلف به اضافه ی نصب و اجرا (نصاب)در سه مرحله صورت می گیرد.در سیستم الوند روال بر این است که در هنگام عقد قرار داد کلیه ی اجناس خریداری و ارسال می گردد و در انبار مجموعه نگهداری می شود تا دچار نوسان ارز نگردد. به طور کلی هدف ما جلب رضایت هر چه تمام مشتریان است.

 

 

امروزه بنا به افزایش آسانسور در تمامیه اماکن مسکونی و تجاری و همچنین بر اساس قوانینی که برای ساختمان سازی ثبت شده است وجود آسانسور برای ساختمان های بالای دو طبقه الزامی است. متاسفانه بنا به نوسانات ارز که امروزه تمامیه مشاغل را درگیر خود کرده است  آسانسور هم قیمت های مختلفی دارد و به طور کلی قیمت های متفاوت هستند چرا که انواع مختلفی از آسانسور در بازار وجود دارد.

کدام آسانسور مناسب تر است؟

سوال اکثر افراد هنگام خرید آسانسور، انتخاب میان آسانسور کششی و یا هیدرولیک است. در حقیقت، این انتخاب باید بر مبنای شرایط ساختمان صورت گیرد.

زمانی که فضای کافی برای نصب آسانسور وجود ندارد یا در ساختمان کمتر از پنج طبقه و با ترافیک کمی رو به رو هستیم که  به سرعت بسیار بالای آسانسور نیاز نداریم، آسانسور هیدرولیک گزینه مناسب تری است.

اما آسانسورهای کششی علاوه بر سرعت بیشتر، دارای قابلیت استارت در سرعت بیشتری نیز هستند. ضمن آنکه برای حجم ترافیک بالا و ساختمان با هر تعداد طبقات به کار می رود.

پس کاربرد این آسانسور ها به شرایط ساختمان وابسته است. بنابراین این دو قابل مقایسه نیستند، بلکه باید بسته به موقعیت نصب آسانسور، ارتفاع مورد استفاده و ظرفیت مورد نظر آسانسوری متناسب با ساختمان مورد نظر انتخاب می شود.

شما بسته به نوع ساختمان و مصرفی که می خواهید از آسانسور بکنید می توانید قیمت آن را به صورت دقیق محاسبه کنید تا به صرفه ترین نوع آسانسور را خریداری کنید. نکته ی دیگری هم که در قیمت آسانسور تاثیر دارد سرعت آن است. همانطور که می دانید آسانسور ها سرعت های مختلفی دارند.

 

قیمت آسانسور

 

انواع سرعت آسانسور

مهمترین نکته ای که در خرید آسانسور حائز اهمیت است مقدار ترافیک مجموعه ی شماست. برای مراکز تجاری که به طبع مقدار استفاده از آسانسور بیشتر از ساختمان مسکونی است آسانسور باید سرعت بیشتری داشته باشد.
از 2 تا 8 طبقه مقدار سرعت آسانسور به صورت حدودی 0.63 متر بر ثانیه است.
9تا 12 1متر بر ثانیه
13 تا 20 1.6 متر بر ثانیه
21 تا 25 2 متر بر ثانیه
از 26 تا 30 2.5 متر بر ثانیه
از نظر کاربردی هم آسانسور به انواع مختلفی تقسیم می شود که قیمت های متفاوتی دارند.

  • آسانسور باربری
  • آسانسور نفر بر
  • آسانسور حمل بیمار
  • آسانسور حمل خودرو

 

قیمت آسانسور

تماس با 09122125664