فروش آسانسور

شرکت آسانسور الوند سالیان زیادی است که در زمینه ی فروش، نصب ، نگهداری و تعمیر انواع آسانسور فعالیت داشته است. از جمله افتخارات این شرکت می توان به فروش ، نصب و راه اندازی انواع مختلف آسانسور های پیشرفته در سرتاسر تهران اشاره کرد.با توجه به روند چشمگیر ساخت و ساز در تهران نیاز به خرید آسانسور برای این ساختمان های تازه ساخت هم به وجود آمده و شرکت آسانسور الوند یکی از قطب های قوی در زمینه ی فروش آسانسور های جدید به شمار می رود.

سوالات متداول

با توجه به نوسانات نرخ عرض قیمت آسانسور هم درگیر این موضوع شده است. لذا برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره ی 09123113912 تماس بگیرید.

بستگی به تعداد طبقات ساختمان دارد مثلا برای برج ها آسانسور کششی وبرای ساختمان ها تا 5 طبقه آسانسور هیدرولیکی مناسب است.

فروش آسانسور :

فروش آسانسور اولین پل ارتباطی بین شرکت فروشنده ی آسانسور و مشتری است.فاکتور های زیادی باید در حین خرید آسانسور در نظر گرفته شود. به عنوان مثال :

نوع آسانسور

آسانسور ها انواع مختلفی دارند. بسته به نوع مصرف می توان از آن ها بهره برد . به طور کلی آسانسور ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

1.آسانسور گیر بکس :

این نوع آسانسور ها بر اساس موتور به دو دسته ی ساسی و سیکور تقسیم بندی می شوند. برند های ایتالیایی آن ها جزء معروفترین های دنیا هستند.

2. آسانسور های گیرلکس :

گیرلکس هم به دوسته تقسیم می شود ویتور و زیلا بگ. سیستم گیرلکس جزء جدید ترین تکنولوژی ها در صنعت آسانسور است. این سیستم جدید امکان نصب موتور آسانسور در چاه آسانسور  را فراهم می کند. در این حالت موتور خانه حذف می شود و در هزینه ها صرفه جویی می شود.

از جمله امکانات این نوع آسانسور :

کاهش مصرف انرژی

حذف موتور خانه

نصب موتورآسانسور در داخل چاه  آسانسور

حرکت نرم

بالا بودن سرعت

امکان توقف آسانسور در پشت بام

کاهش هزینه

 

فروش آسانسور

3. آسانسور هیدرولیک

این نوع آسانسور برای ساختمان های مسکونی مناسب می باشد. و به دو نوی ویتور و GMV تقسیم می شود.

مزایا ی آسانسور هیدرولیکی :

بهره برداری مناسب از فضای ساختمان

بالا بودن ظرفیت در حمل اجسام سنگین

هزینه ی مقرون به صرفه

برند ونوع قطعات آسانسور

دقت داشته باشید که قطعات آسانسوری که انتخاب می کنید مرغوب باشند. برند قطعات به این خاطر حائز اهمیت است  که قطعات آسانسور باید با یکدیگر به اصطلاح مچ باشند.

تاثیر سرعت در فروش آسانسور :

بسته به نوع مصرف سرعت آسانسور ها می تواند متفاوت باشد سرعت آسانسور را می توانید بر اساس ترافیک آن محیط انتخاب کنید. به عنوان مثال چون ترافیک یک مرکز خرید از ساختمان مسکونی بیشتر است پس آسانسور مرکز خرید باید سرعت بالاتری داشته باشد.