شرکت آسانسور

شرکت آسانسور صدرا آسانسور سالیان سال است که در زمینه ی فروش، نصب ، نگهداری، تعمیر و سرویس انواع آسانسور فعالیت داشته است. نکته ای که این شرکت را نسبت به بقیه متمایز می کند ارائه دادن اپلیکیشنی ممتاز در زمینه ی خدمات آسانسور در تهران به نام آسانسورچی است. گروه آسانسورچی در تمامیه خدمات آسانسور دارای تجربه و دانش کافی می باشند.

شماره ی تماس 09122768431

شرکت مهندسی آسانسور و پله برقی الوند

شرکت مهندسی آسانسور و پله برقی صدرا آسانسور بیشتر از 10 سال سابقه تجربه ی مفید در زمینه ی خدمات آسانسور از جمله نصب ، فروش ، نگهداری و تعمیر آسانسور کسب کرده است. این شرکت همواره پشتیبان مشتریان خود بوده است و با رعایت تمام اصول و استاندارد های آسانسور سعی در جلب رضایت مشتریان داشته است. با بازدید دوره ای و منظم سرویسکاران آسانسورچی دیگر نگران خرابی و سقوط آسانسور نباشید.چراکه انجام سرویس و نگهداری مناسب و به موقع از آسانسور باعث پیشگیری و جلوگیری  از رخ دادن بسیاری از خرابی ها و اشکالات حادی که منجر به خسارات مالی و جانی می گردد می شود. این خدمات آسانسورچی طی برنامه ای  منظم و دقیق بازدید وسرویس های دوره ای آسانسور می باشد.

شرکت آسانسور

در انتخاب یک شرکت مناسب باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

در انتخاب یک شرکت مناسب باید به مدارک و گواهینامه های آن شرکت، بررسی و بازبینی مشخصات فنی ذکر شده، بررسی سوابق و نمونه کارهای شرکت توجه کرده و بررسی نماییم. به علاوه باید به صورت حضوری به شرکت مربوطه مراجعه و بازدید کرد.

بسیاری اوقات آنچه سبب تفاوت کیفیت دو آسانسور با مشخصات فنی یکسان می شود، کیفیت نصب، کیفیت اجناس و قطعات و همینطور کنترل تجهیزات نصب شده است. پس برخی عوامل صرفا به مشخصات فنی مکتوب شده وابسته نیستند، بلکه دانش و تخصص شرکت انتخابی نیز بسیار موثر است.

شرکت آسانسور و پله برقی آسانسورچی به ارائه خمات طراحی، فروش، نصب، استاندار آسانسور و بازسازی می پردازد. همچنین بازبینی و سرویس آسانسور به صورت منظم و دوره ای صورت خواهد گرفت.

دیدگاه (2)

 • عبدالهی پاسخ

  سلام ما در خرید آسانسور باید چه استاندارهایی رو رعایت کنیم ؟

  سپتامبر 3, 2019 در 4:19 ق.ظ
  • alikhani پاسخ

   درود میتوانید از مشاوره ی رایگان استفاده کنید و از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام کنید و همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر مقاله ی استاندارد آسانسور نیز مشاهده کنید.

   سپتامبر 3, 2019 در 4:34 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با 09122768431